Novinky

Sushi večer s akustickou hudbou

sushis
 
Už je to dlouhá doba od posledního sushi večera. A tak je na čase s tím něco udělat!
 
Ve čtvrtek 14. 10. od 19:00 Vás všechny zveme na Sushi večer s neomezenou konzumací a akustickým doprovodem dua PoZemi.
Celým večerem se budou linout nejenom líbivé tóny kytar a vůně japonské kuchyně; na baru Vám bude k dispozici také profesionální barman s širokou nabídkou alkoholu, rumovými speciály a míchanými drinky.
 
Na tuto událost je zapotřebí si řádně rezervovat místo a také tyto své rezervace do úterý 12. 10. 2021 uhradit na Kavárně a vinárně nebo Letní terase.
Upozorňujeme, že kapacita míst pro tento večer je omezená. Neuhrazené rezervace automaticky nabídneme 12. 10. náhradníkům "ve frontě". Dále upozorňujeme, že díky velkému zájmu o samotné sushi, nebude možné si zakoupit lístek jiný než v plné výši s neomezenou konzumací sushi.

Cena na osobu: 750 Kč
 
Upřímně se společně s Vámi těšíme na tento večer, při kterém vždy v minulosti vládla absolutně perfektní nálada. Po uzavření provozu máme určitě co dohánět.
 
Těšíme se na  Vás! 

Nový alkohol v nabídce

V průběhu srpna 2021 jsme zařadili hned několik zbrusu nových lahví do nabídky alkoholu. Ochutnat můžete následující lahůdky: 

 

Diplomático Selección de Familia

Rum, který odkazuje na tradici a jedinečnost rodiny Ballesteros, která stojí za nezávislou značkou Diplomático. Vyznačuje se typickou jemnou chutí rumů Diplomático, avšak obsahuje vyšší podíl těžkých kotlíkových rumů, které zrály nejen v sudech po bourbonu, ale i v sudech po sherry. To způsobuje doplnění již známé chuti rumu Diplomático o tóny červeného ovoce a koření.
Selección de Familia je lahvován při větší síle - 43 % alk., a má sušší charakter.

a2

 

Dále nabízíme několik limitovaných edic rumů, které již z naší nabídky dobře znáte:

Ron Zacapa La Doma - limitovaná edice
Don Papa Baroko - limitovaná edice
Sister Isles Vermut - limitovaná edice

Milujete Bailye's? Pak doporučujeme ochutnat také: 
Bumbu Cream - smetanový likér vyráběný z rumu Bumbu.

 

A v neposlední řadě bychom Vám rádi představili: 

Double Cross vodku ze Slovenska, která je 7x destilovaná a 7x filtrovaná vodka přes mikro diamantový prach.a1

 

Aktualizace 19. 8. 

Další rumová novinka na Dvojce - rumy Cihuatán cihuatan
Rumy Cihuatán jsou ručně vyráběny ve stejnojmenném údolí v El Salvadoru. Všechny rumy jsou inspirovaný mayským odkazem místa, kde destilérie stojí, a na jejich výrobu dohlíží jako Master blander žena - Gabriela Ayala.

Indigo 8YO
Vyroben k poctě mayského boha deště Tlaloc. Modrá barva lahve je posvátnou barvou boha deště a symbolem El Salvadoru.
Jedná se o lehký rum, který zrál v sudech z amerického bílého dubu po bourbonu. V chuti je znát vanilka, tmavá čokoláda, karamel a citronová tráva.

Cinabrio 12YO
Vyroben k poctě mayského boha slunce Kinich Ahau.
Cinabrio - odkaz na rumělku (cinabaritu), ze které se dříve získávala červená barva. Červená barva je posvátnou barvou boha slunce.
Tento rum zraje minimálně 12 let. V chuti rumu najdeme karamelizovanou pomerančovou kůru, švestky, pistácie a tóny ožehnutého dubu.

Sahumerio
Limitovaná edice rumu, který byl vyrobený k oslavě lásky a mayského rituálu Sahumerio. Oheň v mayské kultuře symbolizuje lásku a orlí bohyně jeho ochránkyni. V každé mayské domácnosti byla proto umístěna nádoba zvaná Sahumerio, ve které dnem i nocí plál oheň.
Rum je plný vůní spojených s mayskou kulturou - sušené květiny, květinový med, sušené ovoce, kadidlo, kakaové boby a máslo.

 

Polední menu

m15

Od 11:00 do 14:00 pro Vás připravujeme pouze polední menu, a to ke konzumaci na místě i k vyzvednutí s sebou. 

Aktuální nabídku poledního menu najdete zde

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

All you can eat sushi večer


119037639 2669530643364027 412117817639143140 o

Dlouho jsme Vás napínali a dlouho jste nás o pokračování sushi večera prosili. A teď je to tady!

V sobotu 7. listopadu od 19:00 zahájíme druhý sushi večer s neomezenou konzumací a akustickým doprovodem dua Jakub Šimon a Michael Zapletal.

Celým večerem se budou linout nejenom líbivé tóny kytar a vůně japonské kuchyně; na baru Vám bude k dispozici profesionální barman s širokou nabídkou alkoholu, rumovými speciály a míchanými drinky.

Na tuto událost je zapotřebí si řádně rezervovat místo a také tyto své rezervace do středy 4. 11. 2020 uhradit na Kavárně a vinárně.
Upozorňujeme, že kapacita míst pro tento večer je omezená. Neuhrazené rezervace automaticky nabídneme 5. 11. náhradníkům "ve frontě".

Cena na osobu: 650 Kč

Je také možnost zakoupit si lístek bez konzumace sushi. Cena 250 Kč.

Těšíme se společně s Vámi!

Nová nabídka kavárny

Od dnešního dne si můžete vychutnat novinky z kategorie nealko i alkoholických horkých nápojů, které si pro Vás připravily naše šikovné baristky ve spolupráci s barmany. 

Ochutnat můžete zcela nové příchutě latté macchiatto, do kterých uvařili domácí sirupy naši barmani. Vřele doporučujeme skořicové latté, které Vás v kombinaci s drcennými lotuskami zahřeje a pohladí po duši. 

Novinkou je také švestkový punč, který si můžete vychutnat ve verzi nealko nebo s poctivou dávkou rumu. Do punče přidáváme stejný kořeněný sirup jako do našich svařáků a grogu, které jste si v minulých letech tolik oblíbili, a tak ručíme za stoprocentní chuťový zážitek

"Co by to bylo za podzim bez zázvoru?" řekli jsme si a přidali ho hned do dvou našich produktů. Chybět nesmí samozřejmě zázvorový čaj z čerstvého kořene zázvoru, ale novinkou je horký pomerančový džus, který je kromě kořene zázvoru obohacený ještě o kurkumu. Všechny tyhle dobroty se spojily do drinku, který Vás zaručeně nenechá chladnými.

Všechny drinky si můžete v ychutnat na restauraci, kavárně, a hlavně na letní terase, dokud tomu počasí přeje. Budeme rádi, když se s námi podělíte o své zážitky na Dvojce. Označte nás #2Dvojka na ig nebo fb a sdílejte, jak Vám u nás chutnalo!

Díky a těšíme se na Vás! 

Valentýnský večer na Dvojce

Valentn

 

14. únor je známý jako den sv. Valentýna, nebo také jako svátek všech zamilovaných. A protože je to hlavně svátek párů a dvojic, co bychom to byli za Dvojku, kdybychom pro Vás nepřipravili něco speciálního? 

V pátek 14. února si u nás můžete od 18:00 užít Valentýnský večer hned ve dvou podobách: 

Číst více...

Turistická vizitka

wandercardPokud je Vám dobře znám projekt Turistický deník alias Wander Book, pak Vás jistě potěší, že turistickou vizitku za standardních 15 Kč zakoupíte také na Dvojce.

Číst více...