Nová nabídka kavárny

Od dnešního dne si můžete vychutnat novinky z kategorie nealko i alkoholických horkých nápojů, které si pro Vás připravily naše šikovné baristky ve spolupráci s barmany. 

Ochutnat můžete zcela nové příchutě latté macchiatto, do kterých uvařili domácí sirupy naši barmani. Vřele doporučujeme skořicové latté, které Vás v kombinaci s drcennými lotuskami zahřeje a pohladí po duši. 

Novinkou je také švestkový punč, který si můžete vychutnat ve verzi nealko nebo s poctivou dávkou rumu. Do punče přidáváme stejný kořeněný sirup jako do našich svařáků a grogu, které jste si v minulých letech tolik oblíbili, a tak ručíme za stoprocentní chuťový zážitek

"Co by to bylo za podzim bez zázvoru?" řekli jsme si a přidali ho hned do dvou našich produktů. Chybět nesmí samozřejmě zázvorový čaj z čerstvého kořene zázvoru, ale novinkou je horký pomerančový džus, který je kromě kořene zázvoru obohacený ještě o kurkumu. Všechny tyhle dobroty se spojily do drinku, který Vás zaručeně nenechá chladnými.

Všechny drinky si můžete v ychutnat na restauraci, kavárně, a hlavně na letní terase, dokud tomu počasí přeje. Budeme rádi, když se s námi podělíte o své zážitky na Dvojce. Označte nás #2Dvojka na ig nebo fb a sdílejte, jak Vám u nás chutnalo!

Díky a těšíme se na Vás!