Hudba, foto a video

Chcete vlastní a originální hudební motiv, který Vás bude doprovázet během svatebního obřadu? Nebo sháníte kapelu, DJ, fotografa či kameramana? Vybírat můžete z naší široké databáze profesionálů.

Hudba

Zajistíme Vám kontakty na kapely, hudebníky, DJ. Veškeré prostory Dvojky jsou profesionálně ozvučené a poradíme si s jakýmkoliv vstupem – ať už jde o celou kapelu nebo písničky na flash disku.

Omrzel Vás klasický Svatební pochod?

Nechte promluvit hudbu! Náš profesionální skladatel Vám složí svatební znělku jen pro Vás. Ručíme za to, že skladba bude zcela originální a jedinečná. Může vycházet třeba z příběhu o tom, jak jste se seznámili. :-) Stejným způsobem může vzniknout také skladba pro Váš první tanec.

Foto a video

Na fotkách a videu ze svatby se nevyplatí šetřit. Náš fotograf disponuje kvalitním vybavením a stovkami hodin zkušeností s focením svateb. Navíc ovládá úpravu fotek a ke svatebním fotkám se zaručeně budete rádi vracet.

To stejné platí pro svatební video. Dnes je trendem krátké, cca čtyřminutové video, které shrnuje celý svatební den od příprav přes obřad až po odpolední veselí. Toto video bývá pěknou vzpomínkou také pro svatebčany, případně svatbu přiblíží lidem, kteří se nemohli zúčastnit osobně. Video řekne více než tisíce fotek a lidé mu čas věnují raději, než prohlížením mnoha nicneříkajících fotek (a právě takové amatérské fotografie většinou jsou)

Chcete na své svatbě originální fotokoutek? Tohle všechno je pro nás hračka! Stavte se za námi osobně, ať můžeme probrat Vaše i naše možnosti, třeba u šálku lahodného cappuccina.