Oznámení, dárky a noviny

Vaši svatbu jsme schopni naplánovat a realizovat od začátku do konce, a to včetně návrhů originálních svatebních oznámení, jmenovek na stoly, svatebních novin a upomínkových předmětů.

Oznámení

Náš grafik si vyslechne Vaše představy a vytvoří Vám originální návrh svatebního oznámení, které bude ladit s tónem celé svatby. Ke svatebnímu oznámení je možné vložit ve stejném tématu také pozvánky na oběd, odpolední hostinu, případně dnes již běžné informace o tématu či barvách svatby nebo odkaz na svatební web.

Jmenovky

Nabízíme širokou řadu standardních, elegantních jmenovek na stoly, které zajistí snadné usazení svatebčanů. Jmenovky mohou být jednoduše pouze papírové s vepsaným jménem, nebo mohou být součástí drobného dárečku, který svatebčanům zůstane na památku, případně sladkosti, na které si smlsnou. Z poslední jmenované kategorie můžeme zmínit jmenovky zapíchnuté do pralinky Ferrero Rocher nebo do cupcaku (muffin s krémovou polevou). Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Svatební noviny

Proč svatební noviny? Svatební noviny odlehčenou a často vtipnou formou přináší informace o novomanželích, o tom, jak se seznámili; může zmínit svatební tradice a mnoho dalších věcí. Svatební noviny se zpravidla rozdávají svatebčanům ve chvíli, kdy se manželé jdou fotit, aby se hosté nenudili.

Na přání Vám z Vašich podkladů svatební noviny navrhneme, sestavíme a po Vašem schválení také vytiskneme.

Dárky

Stává se milou tradicí věnovat svatebčanům jako upomínku na svatební den nějakou drobnost. Tyto dárky obvykle obsahují jména novomanželů a datum svatby a jejich nabídka je vskutku široká. Pokud se připojí jméno hosta, slouží zároveň také jako jmenovky pro usazení hostů.


Mezi ty tradiční z naší nabídky patří například:

  • Svatební mandle – velmi častý dárek, mandličky mohou sloužit také k upevnění jmenovek. Mandle mají také symbolický význam: Hořká chuť symbolizuje těžké chvilky v manželství, cukrová poleva jeho sladký začátek.
  • Tužky a propisky
  • Čokolády a bonbony – protože kdo by si nechtěl osladit život. :-)
  • Skleničky – na víno, na sekt, na drink nebo na whiskey či na panáky, opět záleží jen na Vaší fantazii
  • Svatební lžičky
  • Svatební bublifuk – kdo si hraje, přece nezlobí... S bublifukem si užijí zábavu děti i dospělí

Máte jiný nápad? Neváhejte nás kontaktovat, jistě se domluvíme.