O Dvojce

Dvojka se nachází v těsné blízkosti náměstí přímo v centru Velkého Meziříčí, na hlavním tahu Jihlava – Brno.

Ať už chystáte rodinný oběd, oslavu s přáteli, nebo si chcete jen posedět u skleničky vína, na Dvojce si jistě najdete „to svoje".

Dvojka - to je multifunkční komplex zahrnující restauraci, koktejlový bar, kavárnu s vinárnou a víceúčelový sál pro svatby, koncerty, firemní akce a nepřeberné množství dalších aktivit.

 

Slovo úvodem

Na začátku stálo plnění snu v podobě vlastní kavárny a vinárny, kde najdu nejen já, ale i další jistotu kvalitní kávy, pěkných vín a klidného prostředí s přátelskou obsluhou.

Při plánování rozšíření provozu o restauraci a cocktail bar jsem si pokládal jen jednu jedinou otázku: Jak na to co nejpoctivěji? Výsledkem snažení spousty lidí je Restaurace, která každého vtáhne svoji jednoduchou krásou a nádechem čisté přírody. Na talíři si můžete být jisti čerstvostí a poctivostí, které tvoří základní kameny Dvojky.

Cocktail bar spojuje industriální design s originálními poetickými prvky a vlastními míchanými drinky. Na Kavárně a vinárně na Vás dýchne kus velkomeziříčské historie ve spojení s kvalitní italskou kávou a víny moravských vinařů.

Ať se společně podíváme v komplexu Dvojky do Kavárny a vinárny či do Restaurace nebo Cocktail baru, tak vždy uvidíme jeden společný jmenovatel - jsou  to lidé, kteří se o Vás a Dvojku každý den starají, milují svoji práci a posunují nejen sebe, ale i Dvojku mílovými kroky stále kupředu.

Dvojka je pro mě důkazem, že poctivost, kvalita, lidskost jsou stále hodnoty, na kterých lze vystavět svůj vlastní sen. Moc rád se s Vámi o kousek toho svého podělím.

Pevně věřím, že se pro Vás stejně jako pro mě stane Dvojka místem k setkávání.

Tak tedy: Na brzkou shledanou.

Jaroslav Černý, majitel

 

Zrodila se Dvojka

IMG37548Pokud jste z Velkého Meziříčí nebo okolí, jistě budovu Dvojky dobře znáte. Od výstavby se zde vystřídalo několik diskoték, ale všechny dopadly stejně a dům dlouhé roky bez využití chátral. V roce 2016 jsme v prostorách bývalého šenku otevřeli kavárnu s vinárnou, která si rychle získala oblibu u širokého spektra zákazníků.

Od začátku jsme věřili, že si budova zaslouží víceúčelové a dlouhodobé využití, a tak se postupně začal rodit koncept Dvojky jako místa k setkávání.

Nejlépe se schází u dobrého jídla, a tak se jako první zrodila myšlenka moderní restaurace.

 

Oběd v zahradě

IMG34016Restaurace na Dvojce je originálním konceptem, který stojí na čerstvosti surovin a na poctivé práci. Záleží nám na tom, abyste si u nás pochutnali a odcházeli spokojení. 

Naším cílem bylo vytvořit živý prostor, kde se budete cítit, jako byste seděli v zahradě, po celý rok. Když se rozhlédnete, najdete spoustu rostlin, které dokonce využíváme při přípravě pokrmů. Tento živý prostor se v každém ročním období tváří jinak a s každou další návštěvou jistě objevíte něco nového.

 

S nádechem historie

IMG32252Pokud toužíte po útulnějším prostředí, můžete posedět v prostoru kavárny a vinárny, který vás nadchne svou atmosférou, z níž čiší meziříčské dějiny. Kavárna je ideální volbou pro klidné posezení u kávy či sklenky vína. Vhodná je také pro malé oslavy, rozlučky a jiné párty.

Prostory staré více než 500 let původně sloužily jako vinný šenk pro nižší šlechtu a i ve své době fungovaly jako místo k setkávání u poháru vína. Více o této zajímavé historii si můžete přečíst zde, nebo požádejte o výklad obsluhu kavárny.

 

High Society

Z prostor restaurace můžete pokračovat také po schodech nahoru. Otevře se před vámi koktejlový bar vystavěný v duchu industrialismu, čemuž odpovídají použité materiály i barvy.

Na baru se o Vás bude starat profesionální bartender, jehož koktejly i jejich samotná příprava jsou nevšedním zážitkem.
Koktejlový bar funguje ve večerních hodinách a je nejvhodnějším místem k setkávání pro přátele a party lidí, kteří se chtějí bavit, seznamovat, poslouchat hudbu či tančit.

Co takhle svatba, princi?

menu-3-2

Na zámek, na radnici i ke kostelu je to od nás co by kamenem dohodil, a tak je náš velkokapacitní multifunkční sál s jedinečným výhledem na město jako stvořený pro svatby, případně konference, velké oslavy a mnoho dalšího.
Svatby pořádáme také venku, a to včetně obřadu, kompletního servisu a cateringu.

 

Dvojka je o vás!

Představili jsme vám koncept, s jakým Dvojka vznikala. Jak ale bude žít, je už jen na Vás. Nechceme usnout na vavřínech, chceme se dále rozvíjet a k tomu potřebujeme Vás, Vaše podněty, nápady a připomínky. Mluvte s námi, pište nám, něco nám nakreslete - ze všeho si něco vezmeme.

A pokud chcete být součástí Dvojky ještě víc, mrkněte na volná místa, nebo se nám rovnou ozvěte. Pro nadšené lidi máme místo vždycky.

Těšíme se na Vás.