Catering

Pro Vaše svatby a oslavy Vám zajistíme perfektní cateringové služby dle Vašich představ a to od výslužek, přes svatební hostinu, sladké i slané bary až po večerní rauty.

Svatební hostina

Máme sestavená některá klasická menu složená z předkrmu, polévky a hlavního chodu, případně dezertu. Samozřejmostí je pak příprava menu přímo dle Vašich představ. Na zřetel bereme veškeré potravinové alergie a dokážeme jídla přizpůsobit tak, aby neobsahovala určité alergeny, a přitom byla stále poctivá a chutná.

Svatebčanům můžete nabídnout jednotné menu, možný je ale také výběr z nabídky 2-3 menu, přičemž si každý host zvolí podle své chuti.

Rauty

Nabízíme také rauty, a to jako alternativu obědového menu či večeře. Rauty mohou být samoobslužné či servírované, v letních měsících je možnost grilování na venkovní kryté terase.

Vybírat můžete také z našeho stálého menu, nebo se za námi zastavte osobně – rádi Vám představíme další možnosti, včetně nabídky rautových jídel.

Výslužky a svatební dort

Naše šikovné cukrářky Vám zajistí výslužky pro svatebčany, cukroví na slavnostní tabuli a samozřejmě také svatební dort.