Výzdoba

Chceme, abyste si svůj svatební den co nejvíce užili, a nemuseli na poslední chvíli řešit výzdobu a přípravu tabule. Veškerý servis přípravy proto rádi zajistíme za Vás. Nachystáme stoly, usazení svatebčanů včetně umístění jmenovek, vyzdobíme svatební tabuli Vámi vybranými dekoracemi a květinami. Vám stačí už jen přijít. :-)

Výběr dekorací a barevného tónu svatby by se měl řídit dle nevěsty, zejména podle volby svatebních šatů, se kterými by měla ladit kytice pro nevěstu. To je základ, od kterého se poté odráží ostatní květinová výzdoba, hlavní barva a další dekorace.

Samotné přípravě předchází nezávazná bezplatná konzultace, během které nám sdělíte své představy, vyberete konkrétní dekorace a pobavíte se s naší floristkou, která Vám doporučí vhodné sezónní květiny a barevné kombinace.

Květinový servis

Kytice pro nevěstu tvoří základ veškeré svatební květinové výzdoby. Objevuje se na všech fotkách, společně s nevěstou je nejvíce na očích a její důležitost rozhodně nebereme na lehkou váhu. Kytice pro nevěsty vytváří dámy v naší Květinotéce vždy na míru tak, aby odrážely osobnost a vkus nevěsty. Svatební kytice je sestavena tak, aby ladila k šatům, a udává tón pro další výzdobu.

Mezi další kytice patří kytice pro maminky a pro družičku, které jsou laděné do stejných barev jako kytice pro nevěstu. Stejně tak se připravují korsáže, tedy květiny do klopy pro ženicha a svědka. Na přání Vám zajistíme pro svatebčany vývazky se snítkou myrty.

Čím dál větší oblibu si získávají také živé květy ve vlasech, květinové náramky a „živé" polštářky pod prstýnky – to vše naše floristky samozřejmě umí.

Z další květinové výzdoby nabízíme přípravu kostela – věnečky na lavice, vypichované květinové dekorace k oltáři a kytice do váz, výzdobu obřadní síně, vozidel, zkrátka vše, co k svatebnímu veselí patří.