Svatby

Svatby

Pro Váš svatební den Vám umíme zajistit nejen prostory, ale také kompletní svatební servis. V současné době nabízíme pořádání malých svateb do 30 hostů v historických prostorách naší kavárny. Kromě toho nabízíme také tematické svatby, oslavy a večírky. Řídíme se heslem, že nic není nemožné.

Prostory

Kapacita kavárny je 35 osob v hlavní části, případně 20 osob ve sklípku. Do sklípku je také možno umístit raut, který doplněný o svíčky a jedinečnou atmosféru kamenné klenby, získává velmi zajímavý nádech, a v hlavní části zůstává dostatek prostoru pro taneční zábavu.

Catering

Pro Vaše svatby a oslavy Vám zajistíme perfektní cateringové služby dle Vašich představ. Více informací naleznete zde (-> 2.6).

Tematické svatby a večírky

Výzdobu rádi sladíme do Vámi zvolených barev, kromě toho nabízíme také kompletní tematické výzdoby, ať už byste rádi námořnickou, pirátskou, kouzelnickou, komiksovou či zcela jinou svatbu.

Tato služba se vztahuje také na oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, stužkovací a jiné večírky.

Zajímá Vás víc? Domluvte si s námi nezávaznou schůzku nad šálkem dobré italské kávy.

Květinová výzdoba

Prostřednictvím nabídky služeb Květinotéky Vám zajistíme kompletní květinovou výzdobu od kytice pro nevěstu až po poslední vázičku na stole. Podívat se můžete na naše reference, ale rádi Vám připravíme kytice dle Vašeho výběru.

Hudba, foto a video

Chcete vlastní a originální hudební motiv, který Vás bude doprovázet během svatebního obřadu? Nebo sháníte kapelu, DJ, fotografa či kameramana? Vybírat můžete z naší široké databáze profesionálů.

Oznámení

Vaši svatbu jsme zkrátka schopni naplánovat a realizovat od začátku do konce, a to včetně návrhů originálních svatebních oznámení, jmenovek na stoly a upomínkových předmětů.

Svatby nás baví. Rádi si poslechneme Vaše představy a převedeme je do reality. Jsme kreativní tým, který se nebojí vymýšlet a tvořit věci, na které si ostatní netroufají. Půjdeme do toho s Vámi.

Oznámení, dárky a noviny

Vaši svatbu jsme schopni naplánovat a realizovat od začátku do konce, a to včetně návrhů originálních svatebních oznámení, jmenovek na stoly, svatebních novin a upomínkových předmětů.

Oznámení

Náš grafik si vyslechne Vaše představy a vytvoří Vám originální návrh svatebního oznámení, které bude ladit s tónem celé svatby. Ke svatebnímu oznámení je možné vložit ve stejném tématu také pozvánky na oběd, odpolední hostinu, případně dnes již běžné informace o tématu či barvách svatby nebo odkaz na svatební web.

Jmenovky

Nabízíme širokou řadu standardních, elegantních jmenovek na stoly, které zajistí snadné usazení svatebčanů. Jmenovky mohou být jednoduše pouze papírové s vepsaným jménem, nebo mohou být součástí drobného dárečku, který svatebčanům zůstane na památku, případně sladkosti, na které si smlsnou. Z poslední jmenované kategorie můžeme zmínit jmenovky zapíchnuté do pralinky Ferrero Rocher nebo do cupcaku (muffin s krémovou polevou). Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Svatební noviny

Proč svatební noviny? Svatební noviny odlehčenou a často vtipnou formou přináší informace o novomanželích, o tom, jak se seznámili; může zmínit svatební tradice a mnoho dalších věcí. Svatební noviny se zpravidla rozdávají svatebčanům ve chvíli, kdy se manželé jdou fotit, aby se hosté nenudili.

Na přání Vám z Vašich podkladů svatební noviny navrhneme, sestavíme a po Vašem schválení také vytiskneme.

Dárky

Stává se milou tradicí věnovat svatebčanům jako upomínku na svatební den nějakou drobnost. Tyto dárky obvykle obsahují jména novomanželů a datum svatby a jejich nabídka je vskutku široká. Pokud se připojí jméno hosta, slouží zároveň také jako jmenovky pro usazení hostů.


Mezi ty tradiční z naší nabídky patří například:

 • Svatební mandle – velmi častý dárek, mandličky mohou sloužit také k upevnění jmenovek. Mandle mají také symbolický význam: Hořká chuť symbolizuje těžké chvilky v manželství, cukrová poleva jeho sladký začátek.
 • Tužky a propisky
 • Čokolády a bonbony – protože kdo by si nechtěl osladit život. :-)
 • Skleničky – na víno, na sekt, na drink nebo na whiskey či na panáky, opět záleží jen na Vaší fantazii
 • Svatební lžičky
 • Svatební bublifuk – kdo si hraje, přece nezlobí... S bublifukem si užijí zábavu děti i dospělí

Máte jiný nápad? Neváhejte nás kontaktovat, jistě se domluvíme.

Hudba, foto a video

Chcete vlastní a originální hudební motiv, který Vás bude doprovázet během svatebního obřadu? Nebo sháníte kapelu, DJ, fotografa či kameramana? Vybírat můžete z naší široké databáze profesionálů.

Hudba

Zajistíme Vám kontakty na kapely, hudebníky, DJ. Veškeré prostory Dvojky jsou profesionálně ozvučené a poradíme si s jakýmkoliv vstupem – ať už jde o celou kapelu nebo písničky na flash disku.

Omrzel Vás klasický Svatební pochod?

Nechte promluvit hudbu! Náš profesionální skladatel Vám složí svatební znělku jen pro Vás. Ručíme za to, že skladba bude zcela originální a jedinečná. Může vycházet třeba z příběhu o tom, jak jste se seznámili. :-) Stejným způsobem může vzniknout také skladba pro Váš první tanec.

Foto a video

Na fotkách a videu ze svatby se nevyplatí šetřit. Náš fotograf disponuje kvalitním vybavením a stovkami hodin zkušeností s focením svateb. Navíc ovládá úpravu fotek a ke svatebním fotkám se zaručeně budete rádi vracet.

To stejné platí pro svatební video. Dnes je trendem krátké, cca čtyřminutové video, které shrnuje celý svatební den od příprav přes obřad až po odpolední veselí. Toto video bývá pěknou vzpomínkou také pro svatebčany, případně svatbu přiblíží lidem, kteří se nemohli zúčastnit osobně. Video řekne více než tisíce fotek a lidé mu čas věnují raději, než prohlížením mnoha nicneříkajících fotek (a právě takové amatérské fotografie většinou jsou)

Chcete na své svatbě originální fotokoutek? Tohle všechno je pro nás hračka! Stavte se za námi osobně, ať můžeme probrat Vaše i naše možnosti, třeba u šálku lahodného cappuccina.

Výzdoba

IMG32294Chceme, abyste si svůj svatební den co nejvíce užili, a nemuseli na poslední chvíli řešit výzdobu a přípravu tabule. Veškerý servis přípravy proto rádi zajistíme za Vás. Nachystáme stoly, usazení svatebčanů včetně umístění jmenovek, vyzdobíme svatební tabuli Vámi vybranými dekoracemi a květinami. Vám stačí už jen přijít. :-)

Výběr dekorací a barevného tónu svatby by se měl řídit dle nevěsty, zejména podle volby svatebních šatů, se kterými by měla ladit kytice pro nevěstu. To je základ, od kterého se poté odráží ostatní květinová výzdoba, hlavní barva a další dekorace.

Samotné přípravě předchází nezávazná bezplatná konzultace, během které nám sdělíte své představy, vyberete konkrétní dekorace a pobavíte se s naší floristkou, která Vám doporučí vhodné sezónní květiny a barevné kombinace.

Květinový servis

Kytice pro nevěstu tvoří základ veškeré svatební květinové výzdoby. Objevuje se na všech fotkách, společně s nevěstou je nejvíce na očích a její důležitost rozhodně nebereme na lehkou váhu. Kytice pro nevěsty vytváří dámy v naší Květinotéce vždy na míru tak, aby odrážely osobnost a vkus nevěsty. Svatební kytice je sestavena tak, aby ladila k šatům, a udává tón pro další výzdobu.

Mezi další kytice patří kytice pro maminky a pro družičku, které jsou laděné do stejných barev jako kytice pro nevěstu. Stejně tak se připravují korsáže, tedy květiny do klopy pro ženicha a svědka. Na přání Vám zajistíme pro svatebčany vývazky se snítkou myrty.

Čím dál větší oblibu si získávají také živé květy ve vlasech, květinové náramky a „živé" polštářky pod prstýnky – to vše naše floristky samozřejmě umí.

Z další květinové výzdoby nabízíme přípravu kostela – věnečky na lavice, vypichované květinové dekorace k oltáři a kytice do váz, výzdobu obřadní síně, vozidel, zkrátka vše, co k svatebnímu veselí patří.

Tematické svatby a večírky

Výzdobu rádi sladíme do Vámi zvolených barev, kromě toho nabízíme také kompletní tematické výzdoby, ať už byste rádi námořnickou, pirátskou, kouzelnickou, komiksovou či zcela jinou svatbu.

Tato služba se vztahuje také na oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, stužkovací a jiné večírky.

Zajímá Vás víc? Domluvte si s námi nezávaznou schůzku nad šálkem dobré italské kávy.

Catering

Pro Vaše svatby a oslavy Vám zajistíme perfektní cateringové služby dle Vašich představ a to od výslužek, přes svatební hostinu, sladké i slané bary až po večerní rauty.

Svatební hostina

Máme sestavená některá klasická menu složená z předkrmu, polévky a hlavního chodu, případně dezertu. Samozřejmostí je pak příprava menu přímo dle Vašich představ. Na zřetel bereme veškeré potravinové alergie a dokážeme jídla přizpůsobit tak, aby neobsahovala určité alergeny, a přitom byla stále poctivá a chutná.

Svatebčanům můžete nabídnout jednotné menu, možný je ale také výběr z nabídky 2-3 menu, přičemž si každý host zvolí podle své chuti.

Rauty

Nabízíme také rauty, a to jako alternativu obědového menu či večeře. Rauty mohou být samoobslužné či servírované, v letních měsících je možnost grilování na venkovní kryté terase.

Vybírat můžete také z našeho stálého menu, nebo se za námi zastavte osobně – rádi Vám představíme další možnosti, včetně nabídky rautových jídel.

Výslužky a svatební dort

Naše šikovné cukrářky Vám zajistí výslužky pro svatebčany, cukroví na slavnostní tabuli a samozřejmě také svatební dort.

 

 

Prostory

Pro uspořádání vaší svatby nabízíme několik vnitřních i venkovních prostor. Kromě prostor pro uspořádání svatební hostiny, nabízíme také možnost obřadu ve venkovním altánku.

 1. Víceúčelový sál s venkovní terasou a altánkem pro střední až velké svatby
 2. Historické prostory kavárny a vinárny pro malé svatby
 3. Prostory Moderního bistra pro malé až střední svatby (bezbariérový prostor)

Víceúčelový sál

 • Vhodný pro všechny typy svateb.
 • Maximální kapacita 130 osob pro vnitřní sál až 200 osob s venkovní terasou
 • Velmi variabilní – možnost jedné velké svatební tabule, kulatých stolů i menších podlouhlých stolů.
 • Široké možnosti výzdoby a dekorací
 • Jedinečné podkrovní prostory s výhledem na Velké Meziříčí
 • Možnost využití velké kryté venkovní terasy
 • Vlastní bar
 • Vlastní sociální zařízení
 • Naprosté soukromí
 • Výborná akustika
 • Plátno s projektorem

Venkovní terasa a altánek pro svatební obřad

 • Krytá a nekrytá část,
 • prostorná terasa s venkovním posezením,
 • možnost grilování (PŘIPRAVUJEME),
 • variabilní rozestavění stolů pro obřad i pro hostinu,
 • dřevěný venkovní altánek pro romantický svatební obřad (PŘIPRAVUJEME),
 • jedinečný výhled na Velké Meziříčí.

Kavárna

 • Kapacita kavárny je 35 osob v hlavní části, případně 20 osob ve sklípku.
 • Do sklípku je také možno umístit raut, který doplněný o svíčky a jedinečnou atmosféru kamenné klenby, získává velmi zajímavý nádech, a v hlavní části zůstává dostatek prostoru pro taneční zábavu.
 • Prostor je možný variabilně upravit, vytvořit jeden velký stůl, případně rozdělit na několik menších.
 • Vhodné pro svatby barevně neutrální, v přírodních a krémových barvách a pro svatby laděné dočervena
 • Ideální také pro milovníky vína či kávy.

Moderní bistro

 • Pro malé až střední svatby do 40 osob,
 • ideální pro svatby v zimním období,
 • bezbariérové prostory.
 • Vhodné pro svatby v rustikálním stylu, v zelených a přírodních tónech.

Pokud váháte, jaký prostor zvolit, navštivte nás ve všední dny a celý objekt si můžete prohlédnout. Rádi Vám pomůžeme vybrat to nejlepší právě pro Vaši svatbu.

 

Úvod svatby

Svatby nás baví!

Pro Váš svatební den Vám umíme zajistit nejen prostory, ale také kompletní svatební servis.

Nabízíme několik velmi různorodých prostorů pro malé svatby v rodinném kruhu až po ty největší pro sto a více hostů. Kromě místa pro uspořádání svatby Vám nabízíme také profesionální catering. Vybírat můžete z klasických i moderních servírovaných jídel i rautových občerstvení.

Dále pořádáme tematické svatby, oslavy a večírky. Řídíme se heslem, že nic není nemožné.

Rádi si poslechneme Vaše představy a převedeme je do reality. Jsme kreativní tým mladých lidí, který se nebojí vymýšlet a tvořit věci, na které si ostatní netroufají. Půjdeme do toho s Vámi.

Kdy zamlouvat místo?

Sobotní termíny se velmi rychle plní, doporučujeme proto zamlouvat rok dopředu. V letošním roce můžeme nabídnout už pouze omezené  množství sobotních termínů (ostatní dny v týdnu nejsou problém).