Svatby

Nekategorizováno

Speciální svatomartinská nabídka

  

svm

Naše nabídka

Máte hlad? Pak se podívejte na polední menu restaurace. IMG33769

 

IMG32218Chcete si odpočinout u kávy? Posezení v historických prostorách Kavárny a vinárny Vás jistě potěší.

 

IMG37424Co takhle pořádná párty s přáteli? Využijte služeb našeho Koktejlového baru.

 

Chystáte svatbu, oslavu, hledáte místo pro koncert? Přijďte se podívat na náš Multifunkční sál.

 
 

Cokoliv dalšího Vám rádi zodpovíme u šálku kávy.

O Dvojce

Dvojka se nachází v těsné blízkosti náměstí přímo v centru Velkého Meziříčí, na hlavním tahu Jihlava – Brno.

Ať už chystáte rodinný oběd, oslavu s přáteli, nebo si chcete jen posedět u skleničky vína, na Dvojce si jistě najdete „to svoje".

Dvojka - to je multifunkční komplex zahrnující restauraci, koktejlový bar, kavárnu s vinárnou a víceúčelový sál pro svatby, koncerty, firemní akce a nepřeberné množství dalších aktivit.

 

Slovo úvodem

Na začátku stálo plnění snu v podobě vlastní kavárny a vinárny, kde najdu nejen já, ale i další jistotu kvalitní kávy, pěkných vín a klidného prostředí s přátelskou obsluhou.

Při plánování rozšíření provozu o restauraci a cocktail bar jsem si pokládal jen jednu jedinou otázku: Jak na to co nejpoctivěji? Výsledkem snažení spousty lidí je Restaurace, která každého vtáhne svoji jednoduchou krásou a nádechem čisté přírody. Na talíři si můžete být jisti čerstvostí a poctivostí, které tvoří základní kameny Dvojky.

Cocktail bar spojuje industriální design s originálními poetickými prvky a vlastními míchanými drinky. Na Kavárně a vinárně na Vás dýchne kus velkomeziříčské historie ve spojení s kvalitní italskou kávou a víny moravských vinařů.

Ať se společně podíváme v komplexu Dvojky do Kavárny a vinárny či do Restaurace nebo Cocktail baru, tak vždy uvidíme jeden společný jmenovatel - jsou  to lidé, kteří se o Vás a Dvojku každý den starají, milují svoji práci a posunují nejen sebe, ale i Dvojku mílovými kroky stále kupředu.

Dvojka je pro mě důkazem, že poctivost, kvalita, lidskost jsou stále hodnoty, na kterých lze vystavět svůj vlastní sen. Moc rád se s Vámi o kousek toho svého podělím.

Pevně věřím, že se pro Vás stejně jako pro mě stane Dvojka místem k setkávání.

Tak tedy: Na brzkou shledanou.

Jaroslav Černý, majitel

 

Zrodila se Dvojka

IMG37548Pokud jste z Velkého Meziříčí nebo okolí, jistě budovu Dvojky dobře znáte. Od výstavby se zde vystřídalo několik diskoték, ale všechny dopadly stejně a dům dlouhé roky bez využití chátral. V roce 2016 jsme v prostorách bývalého šenku otevřeli kavárnu s vinárnou, která si rychle získala oblibu u širokého spektra zákazníků.

Od začátku jsme věřili, že si budova zaslouží víceúčelové a dlouhodobé využití, a tak se postupně začal rodit koncept Dvojky jako místa k setkávání.

Nejlépe se schází u dobrého jídla, a tak se jako první zrodila myšlenka moderní restaurace.

 

Oběd v zahradě

IMG34016Restaurace na Dvojce je originálním konceptem, který stojí na čerstvosti surovin a na poctivé práci. Záleží nám na tom, abyste si u nás pochutnali a odcházeli spokojení. 

Naším cílem bylo vytvořit živý prostor, kde se budete cítit, jako byste seděli v zahradě, po celý rok. Když se rozhlédnete, najdete spoustu rostlin, které dokonce využíváme při přípravě pokrmů. Tento živý prostor se v každém ročním období tváří jinak a s každou další návštěvou jistě objevíte něco nového.

 

S nádechem historie

IMG32252Pokud toužíte po útulnějším prostředí, můžete posedět v prostoru kavárny a vinárny, který vás nadchne svou atmosférou, z níž čiší meziříčské dějiny. Kavárna je ideální volbou pro klidné posezení u kávy či sklenky vína. Vhodná je také pro malé oslavy, rozlučky a jiné párty.

Prostory staré více než 500 let původně sloužily jako vinný šenk pro nižší šlechtu a i ve své době fungovaly jako místo k setkávání u poháru vína. Více o této zajímavé historii si můžete přečíst zde, nebo požádejte o výklad obsluhu kavárny.

 

High Society

Z prostor restaurace můžete pokračovat také po schodech nahoru. Otevře se před vámi koktejlový bar vystavěný v duchu industrialismu, čemuž odpovídají použité materiály i barvy.

Na baru se o Vás bude starat profesionální bartender, jehož koktejly i jejich samotná příprava jsou nevšedním zážitkem.
Koktejlový bar funguje ve večerních hodinách a je nejvhodnějším místem k setkávání pro přátele a party lidí, kteří se chtějí bavit, seznamovat, poslouchat hudbu či tančit.

Co takhle svatba, princi?

menu-3-2

Na zámek, na radnici i ke kostelu je to od nás co by kamenem dohodil, a tak je náš velkokapacitní multifunkční sál s jedinečným výhledem na město jako stvořený pro svatby, případně konference, velké oslavy a mnoho dalšího.
Svatby pořádáme také venku, a to včetně obřadu, kompletního servisu a cateringu.

 

Dvojka je o vás!

Představili jsme vám koncept, s jakým Dvojka vznikala. Jak ale bude žít, je už jen na Vás. Nechceme usnout na vavřínech, chceme se dále rozvíjet a k tomu potřebujeme Vás, Vaše podněty, nápady a připomínky. Mluvte s námi, pište nám, něco nám nakreslete - ze všeho si něco vezmeme.

A pokud chcete být součástí Dvojky ještě víc, mrkněte na volná místa, nebo se nám rovnou ozvěte. Pro nadšené lidi máme místo vždycky.

Těšíme se na Vás.

 

Ochrana osobních údajů

Zásady zpracování osobních údajů

Níže uvedené zásady o ochraně osobních údajů se vztahují na všechny osobní údaje shromážděné správcem na základě plnění smluvního vztahu, právní povinnosti, oprávněného zájmu nebo uděleného souhlasu, a to prostřednictvím internetových stránek nebo jiných zdrojů, a popisují způsoby využívání a ochrany osobních údajů ze strany správce.

Správce:

Viz. Kontakt

Legislativa

Správce zpracovává osobní údaje uživatele poskytnuté telefonicky, osobně, písemně či elektronicky v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „GDPR").

Rozsah zpracovaných údajů správcem

Jméno, příjmení, firma, adresa, telefonní číslo, e-mail, IČ, DIČ a další související komunikaci, informace a podklady, které uživatel v rámci poskytování služeb správci poskytne.

Doba uchování osobních údajů

Osobní údaje správce zpracovává a uchovává po dobu nezbytně nutnou k zajištění všech práv a povinností uživatele a po dobu, po kterou je správce povinen údaje uchovávat podle obecně závazných právních předpisů v oblasti ochrany osobních údajů.

Předávání osobních údajů třetím stranám

Správce předává osobní data uživatele třetím stranám, pouze pokud to vyžaduje jiný právní předpis; je to nutné k poskytnutí produktu či služby nebo na základě oprávněného zájmu správce. Předání osobních údajů se vždy děje na základě právního předpisu nebo na základě smlouvy s třetí stranou, která poskytuje dostatečné záruky ochrany osobních údajů.

Práva uživatele

Právo na přístup k osobním údajům -  uživatel má právo od správce získat informace o tom, zda zpracovává jeho osobní údaje, a pokud ano, o jaké údaje se jedná a jakým způsobem jsou zpracovávány. Uživatel má také právo, aby správce bez zbytečného odkladu opravil na jeho žádost nepřesné osobní údaje, které se ho týkají. Neúplné osobní údaje má uživatel právo kdykoli doplnit.

Právo na výmaz osobních údajů – uživatel má právo zažádat správce o výmaz či likvidaci jeho osobních údajů, které správce o uživateli zpracovává, pokud jsou splněny určité podmínky a uživatel o to požádá.

Právo na omezení zpracování osobních údajů - uživatel má právo, aby správce v určitých případech omezil zpracování osobních údajů uživatele. Proti zpracování, které je založeno na oprávněných zájmech správce, třetí strany nebo je nezbytné pro splnění úkolu prováděného ve veřejném zájmu nebo při výkonu veřejné moci, má uživatel právo kdykoli vznést námitku.

Právo na přenositelnost údajů – uživatel má možnost získat osobní údaje, které správci poskytl, v běžném a strojově čitelném formátu. Tyto údaje může následně předat jinému správci, nebo pokud je to technicky možné, žádat, aby si je správci předali mezi sebou.

Právo na odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů – uživatel má právo svůj souhlas kdykoli odvolat, a to zcela nebo i částečně. Souhlas lze odvolat písemným oznámením zaslaným na adresu správce nebo na jeho e-mailovou adresu. Osobní údaje může správce zpracovávat pouze v rozsahu potřebných právních důvodů zpracování, tzn. zejména při plnění svých právních povinností nebo pro účely ochrany práv a právních nároků.

V případě pochybností uživatele se zpracováním svých osobních údajů prováděné správcem, může podat stížnost přímo jemu, nebo se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů, případně na soud.